Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészek nektek tényleg olyan...

Művészek nektek tényleg olyan "izgalmas" a magánéletetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés elég nagy hülyeség. Egyénfüggő, kinek milyen magánélete. Vannak művészek, akiknek életükben nem volt és lesz kapcsolatuk, vannak akik viszont dúskálnak benne.

Nem attól függ a magánéleted izgalmassága, hogy művész vagy e..

2011. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok művész, de ismerek párat. Teljesen változó, van, aki változatos életet él, becsavarogja a világot, minden nagyvárosban vannak barátai és exnői, van, aki teljesen átlagosat, csak gyártja a műalkotásokat, mint mások az aktákat vagy a cipőket. Abban sem vagyok biztos, hogy a művészek között átlagosan több a mozgalmas életet élő.
2011. okt. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én művész vagyok. Teljesen átlagos életem van, de megvan bennem a vágy a különleges felé. De ez alatt inkább olyasmire gondolok, hogy minél több helyre eljutni, stb., nem az hogy minél több kapcsolatom legyen. Szerintem amúgy a művészek mind nehezen kezelik a kapcsolatokat, csak egyik úgy hogy bezárkózik, másik úgy, hogy elmerül benne, harmadik 3. féleképpen. De az az igazság, h nagyon képmutatóan hangzik, és egy művész se vallaná be a nevét vállalva, de a művészet mindig fontosabb lesz számunkra mint az illető pár.
2011. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!