Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akrilhoz értő ember?

Akrilhoz értő ember?

Figyelt kérdés

kezdő vagyok, egy naplementés képet csinálok, előtérben egy cseresznyefa ággal.két rétegben csináltam meg a szirmokat mivel átlátszott az alatta levő szín.annyit hagytam száradni az elözö réteget amig már nem ragaadt. de mára ugy néznek ki a szirmaim mintha lekentem volna repesztő lakkal....

lekentem ujabb réteggel de ujra kijött a repedés. mi történt? miért? a napot ugyanigy sok rétegböl csináltam az mégsem repedt ki:((((


2011. okt. 17. 19:28
 1/3 habibi ***** válasza:
nem lehet, hogy túl vastag a festékréteg és azért?, nekem nem szokott ilyet csinálni, bár nekem befogja szépen elsőre
2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a festék minőségétől függ, meg attól, hogy mire festesz
2011. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, de közbe rájöttem XD

festés után álltam neki vasalni, közvetlen mellette...a nagy hőtől hamar megszáradt a teteje... nem baj a hibáibol tanul az ember:))

2011. okt. 19. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!