Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha valaki nagyon jól rajzol...

Ha valaki nagyon jól rajzol merre indulhat el kiállítást hogy lehet elérni, vagy sokba kerül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Vidéki vagy, vagy budapesti? Kisebb művelődési házakban, vagy olyan iskolákban, ahol van galéria kérdezz rá, hogy kiállíthatnád-e pár képedet.

Ilyen helyeken nem is biztos, hogy kell fizetned azért, hogy kirakják a műveket. Fogj össze olyan ismerősökkel, akik hozzád hasonlóan ügyesek, és többen is próbálkozhattok ezzel.

2011. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia


Vidéki vagyok.

2011. okt. 21. 21:07
 3/7 A kérdező kommentje:

ÉS amugy ilyen esetben nagyon jónak kell lenni igaz? mert mind mindenkinek nekem is vannak hiányosságaim, illetve nagyon érdekel mostanság engem a digitális festészet.

de előbb a papiron létező képeimből akarok kiállítást.

2011. okt. 21. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos a művészet elég tág fogalom. Vannak olyanok akik pár összevissza vonalra is azt mondják hogy istenadta tehetség az alkotó és a képeiért súlyos összegeket perkálnak. Pedig olyat egy 6 éves kisgyerek is firkál, mégis befutnak. Szóval lehet hogy ahhoz képest profi vagy, mégsem néznek majd semmibe. Persze ne így lehyen. Amúgy ez olyan dolog, hogy szerintem jobban néz ki egy nevenincs festő tájképe amit akár az utcán árul pár ezresért mint a pikasszó ocsmányságai, mégis uhye az a stílusteremtő meg miegymás. A kiállítás jó dolog. Beszélj egy közeli városban lévő művházzal és ott lehet ingyen kiteszik. Reklámozd neten ismerősökön keresztül. Csinálj honlapot stb. sok sikert.
2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm,
2011. okt. 21. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. a legegyszerűbb megoldás bejelentkezni egy csoportos kiállításra. Ez úgy működik, hogy vannak akik szerveznek úgy kiállítást, hogy magukra vállalják a terembérletet, a propagandaanyagok tervezését, legyárttatását, a kiállítani vágyó művészek pedig az önköltség töredékével járulnak hozzá, mert a kiállításon többen is részt vesznek. És így részt tudnak venni kiállításon, míg egyedül ez nagyon nehéz volna.
2011. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Háááát elég nehéz lehet a dolgod, ha ilyen lehúzó üzijeid vannak, amit olvastam!!!!

Bárki kiállíthat, ezt ne felejtsd el!!! Ha meg akarod mutatni magad, az nagyszerű dolog! Fontos, hogy diák vagy, vagy felnőtt. Jársz-e "szakkörbe", ahol közösen is alkottok. Ha igen, akkor a tanárnak, vagy a vezetőnek feltétlenül kell szólni, hogy hol vannak kiállító helyek, ahol tudnak téged fogadni, és segíteni, hisz 1. bemutatkozód lenne. Mindenki szereti a tehetséges fiatalokat, akik most nyitogatják a szárnyaikat (gondolok a bemutatkozásra) Ha nincs, akkor küld, mint ahogy előttem írta műv, háznak, ill egyesületeknek,emailokat, hogy mit szeretnél, az igazgatóknak, vezetőknek címezve. A net nagyon alkalmas erre!! Ekkor még ne küld a munkáidból. Ne idegenkedj az idősek otthonától se. Ha nem akarsz terembérletet fizetni, akkor ezt is ajánlom. Ha szeretnéd, hogy segítsek vedd fel velem a kapcsolatot. Hááát Hajra!!

2011. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!