Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zongoristákat ismersz...

Milyen zongoristákat ismersz napjainkban?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint Yiruma és Einaudi.
2011. nov. 16. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
tehát akik zeneszerzők is egyben
2011. nov. 16. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Andy Feldbau, Tal Zilber, Sunny Choi a kedvenceim, de ők nem szerzők, csak tehetséges előadók
2011. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kottát szeretnék venni egy barátomnak karácsonyra, aki zongorázik, de valami modern zongorista zeneszerzőtől
2011. nov. 16. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokosabb, ha böngészed a netet (és megnézed a darab nehézségi szintjét!! anno 8 év zongorázás után kaptam egy nagyon szép kottát nagymamámtól, de nem tudtam vele mit kezdeni, annyira kezdő darabok voltak benne, hogy végigblattoltam, aztán ennyi). Vagy menj el néhány zeneműboltba. Bár kottát venni szerintem nincs túl sok értelme, minden zenész lefénymásolja, kivéve ha valamit nagyon értékesnek talál, azt megveszi. De kiadni egy csomó pénzt egy kottára (5-10 ezer minimum), ami vagy tetszik neki vagy nem, annak nincs sok értelme.
2011. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Havasi Balázs, gyönyörűen zongorázik :D
2011. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Benny Andersson
2022. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!