Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 19 éves vagyok. Szertetnék...

19 éves vagyok. Szertetnék megtanulni annyira billentyűn játszáni, hogy báli zenekarokban játszhassak, ahol semmi sem gépi, hanem 100% élő zene van. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Szerintetek ennyi idősen van esély erre?A zongoratudásom még a nullát sem éri el.
2011. nov. 22. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, menj el egy tanárhoz. Bár a billentyű szerintem baromira nem élőzene, a zongora sokkal élőbb..
2011. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy van!

Ismerősöm 37 éves és most kedett el szintin tanulni, és megy neki.Bár neki annyi zenei alapja volt már, hogy a családjába vannak muzsikusok, de ő maga sosem tanult.

Én szintén most kezdem a tanulást, bár én nem feltétlenül szeretnék olyan magasra jutni, de úgy érzem menne, és pont tegnap dicsért meg egy muzsikus ismerősünk hogy ügyes vagyok.Én 21 éves vagyok, és az iskolai ének órán és ének-karon kívül semmilyen zenei előéletem nincs.

Mindenképpen azt javaslom hogy járj tanárhoz, de ne zene iskolába hanem muzsikushoz.

2011. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van
2011. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de ne zene iskolába hanem muzsikushoz."

Ez wtf? :D

Zeneiskolába csak zeneileg és pedagógiailag is megfelelően képzett zenészeket vesznek fel. Magánban meg már mindenki tanít. Miért lennének a magánban tanítók muzsikusabbak? :O

2011. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért jobb egy muzsikus, mert ő rögtön úgy tanít, olyan zenéket amik egy bálba, lakodalomba szükségesek.

A zene iskolába megtanítják a kötelezőket muzsákálni, aztán szia.

A kettő pedig teljesen más egymástól.

2011. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!