Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Képeket, festményeket szeretné...

Matyi202 kérdése:

Képeket, festményeket szeretnék el adni de, nem tom mennyiért? Az értékükre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy én nem tudom a festmények értékét ha ezt szeretném meg tudni van több is a legnagyobb vizszintesen 107cm függölegesen 56cm és vanak kisebbek is pl: fele meg háromnegyede ennek a méretnek, amugy ezek a képeken jézus van meg ijenek.De az értékükre vagyok kiváncsi.
2011. dec. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresel egy ilyesmivel foglalkozó értékbecslőt, aki kijön megnézni egy adott összegért és mond árat. Ez talán a legegyszerűbb.
2011. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha értékesek lennének tudnál róla!

Legalább vászora vannak feste, vagy csak papírnyomatok?

2011. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az értékbecslő tényleg a legegyszerűbb, de lehet hogy többet kér a munkájáért, mint a képek értéke!

:)

2011. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hm,nincs ilyen barátotok? valaki,aki kicsit is ért hozzá? tényleg igaza van az egyik hozzászólónak,aki szerint a becsüs lehet többet kér a kiszállásért,mint a képek értéke...én ezzel együtt azt csinálnám,hogy bevinném a bizományiba,ott megpróbálnám ingyenesen felbecsültetni az értékét,és ha nem azt mondják,hogy milliókat ér,viszont a becslésért díjat számítanak fel,akkor a becslési díj fejében otthagynám a képeket a csudába,aztán,hogy eladják,kiteszik a falra vagy hazaviszi a főnök és azzal dekorálja a nappaliját,az már legyen az ő bajuk.
2011. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Becsüshöz kell vinni.
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!