Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell nagylyukú gobelinb...

Hogyan kell nagylyukú gobelinbe tűöltést varrni? Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép gobelinem, Boucher téli örömök c. képének másolata. Elkezdtem kivarrni,de ez egy nagylyukú gobelin. Az arcok, és a ruhák viszont sokkal részletesebben vannak festve. Már olvastam hogy lehet normál lyukú gobelinbe tűöltéseket rakni. Ha ezt megpróbálom az nem rontja a kép szépségét? És hány szállal varrjam a "tűs" részt? Lehet olyat is hogy variálom a gyapjúfonalat például venussal vagy dmc-vel? Kérlek benneteket, akinek van tapasztalata, válaszoljon, mert nagyon szeretném kivarrni, csak nem merek belefogni!

2011. dec. 13. 12:16
 1/1 anonim válasza:
a tűgobelint 3 szállal varrják,de nem tudom,hogy nézne ki egy normál gobelinen.. viszont szerintem ha már valahol így varrod,akkor az egészet így kellene,nehogy elüssön :)
2012. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!