Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiatlaos, nagyon vicces...

Fiatlaos, nagyon vicces színházi darabot keresek. Ha lehet Budapesti legyen. mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

nem érdekelnek kern andrás féle elvált,veszekedős komédiák..

inkább csányis vagy orosználn szonjás vagy hasonló elóadóval


2011. dec. 14. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem rég láttam a Finito című darabot, olyan nagy nevekkel, mint Csuja Imre, Pogány Judit stb., az Örkény Színházban. (Deák térnél) Anno az év legjobb előadása díjat is megkapta. Nagyon vicces, mai szöveg, rímbe szedve ráadásul, mi csoporttal voltunk, 16-17 évesek, és mindenki imádta.
2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
padlás:D szerintem vicces. egy nőt láttam aki nem nevetett rajta, de ő szerintem éppen abban a korban volt, amikor kitalálta, hogy ő attól lesz kifinomult úri nő, ha nem mosolyog XD kellett volna neki mondani valami angol viccet
2011. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Ovibradert és a Paravarietét. hatalmas :D
2011. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyéb?
2011. dec. 17. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ájlávjú- de jó vagy, légy más

Avenue Q


Mindkettő a Centrál Színházban.

2011. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még írhattok
2012. jan. 7. 00:43
 7/8 anonim válasza:
2012. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ma este megbukunk - Centrál

Nem egy mélyszántású darab, sőt, tulajdonképpen utólag csak annyi marad meg belőle, hogy végigneveted az egészet. De ha ilyet keresel, ez a legjobb a nemében, a végére sírva röhög már az ember.

2016. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!