Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nektek hogy tetszenek az...

Nektek hogy tetszenek az ezekhez hasonló modern emlékművek?

Figyelt kérdés

Budapest:

[link]


Berlin:

[link]

[link]


2011. dec. 16. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő borzalmas. A harmadik,ha sírokat akar jelentini,akkor elfogadható.
2011. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. Az elsőt sajnálom, mert nem képesek rendben tartani, pedig szép lenne.
2011. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2. nem tetszik.A másik kettőben látok koncepciót,mert szerintem mindkettő a környezet fényeit használja arra,hogy más más alakzattá alakuljon át. Én ilyen modern szobrokat, csoportokat jobban el tudok képzelni valami modern épület mellett, esetleg benne,mint a természethez közelebbi helyeken.
2011. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik. a másodikat meg a harmadikat nem tudom értelmezni... mármint... egy lyuk egy dobozon? és sok kis téglatest egymás mellett? nem értem... lehet, hogyha tudnám mi, miért és hogyan, már tetszene.
2011. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szégyen és gyalázat, de nem tudom, hogy az első (igen az, ami a Városligetnél van) minek az emlékműve. Tetszeni nem tetszenek, viszont a harmadikat értem. Értem, dőlt betűvel. Mint művészet.

Arra is rájöttem, hogy művelődnöm kéne.

2011. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A budapesti az '56-os mártírok emlékműve, az első berlini a holokauszt meleg, a másik pedig a holokauszt zsidó áldozatainak az emlékműve.
2011. dec. 17. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:

A második nekem sem tetszik, kicsit olyan, mintha csak ottfelejtettek volna valami fékész cuccot.

Amúgy tetszik az ilyesmi, mert gondolatokat ébreszt, arra készteti az embert, hogy eltöprengjen, miért tették ezt ide, mit akar ábrázolni, mire akar utalni. Inkább benyomást kelt, mint konkrétan ábrázol valamit, és szerintem ez jó.

De az ilyeneknél nagyon nem mindegy, hogy hova, milyen környezetbe teszik. Lehet, hogy a második is jó lenne, csak vagy nem jön át eléggé fényképen, vagy tényleg nem illik a környezethez.

2011. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első direkt ilyen..
2011. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 1. nekem túl didaktikus és nem is értek vele egyet. A 2. és 3. jobb.
2012. jan. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!