Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok segíteni mangás...

Tudnátok segíteni mangás ajándékot keresni?

Figyelt kérdés

Hadd fejtsem ki egy kicsit bővebben :)

12 éves húgom rákattant a mangákra. Olvas is, de méginkább szeret rajzolgatni, elég jól is megy neki. Valami ezzel kapcsolatos ajándékot keresnék neki, de egáltalán nem értek a témához.

Bármilyen ajándék ötletnek örülnék, lehet akármi, olvasnivaló, vagy rajzolással kapcsolatos, akármi. Ha van ötletetek, légyszi segítsetek :) Köszönöm!


2011. dec. 29. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Esetleg ezeken a weboldalakon körülnézhetnél.

2011. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
könyvesboltokban láttam ilyen manga-rajzolós könyveket, CD-ket, meg mifenéket, amik úgy megmutatják, hogyan kell olyanokat rajzolgatni (nem mostanában, de gondolom most is vannak ilyenek a nagyobb könyvesboltokban)
2011. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Ilyesmi webboltokat én is találtam, nem azzal van a gond, csak szimplán nem tudom, hogy mondjuk ezek közül a könyvek közül melyik az, amelyik érdekelhet egy 12 éves lányt... :)
2011. dec. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!