Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 8. -os lány vagyok ballagásra...

8. -os lány vagyok ballagásra a barátaimnak egy albumot szeretnék adni amiben rólunk készült képek vannak mi a véleményetek? JÓ ÖTLET?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 19:16
 1/3 anonim válasza:
szerintem jó ötlet mert maradandó és magába foglalja az emlékeket :) énis adtam ilyet örültek neki .
2012. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz én nem ballagásra kaptam, hanem év közben eljöttem a szakközépből és azért kaptam, egy olyan dvd-t amin az osztálytársaim voltak egyenként lefényképezve, és minden kép alján volt vagy egy üzenet az adott osztálytárstól, vagy csak egy gondolat hogy miért szeretett vagy épp miért nem szeretett.Az egész alatt az egyik kedvenc számom ment.

Én nagyon örültem neki, sírtam a meghatotságtól, mai napig szívesen nézem meg.

2012. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem jó ötlet.miért ne lenne az? :D örülni fognak nekii
2012. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!