Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy kell használni a porpaszt...

Hogy kell használni a porpasztel krétát?

Figyelt kérdés

2012. jan. 12. 15:38
 1/2 anonim válasza:

Hasonlóan, mint bármilyen krétát. :)

Ha nagyobb felületet akarsz vele beszínezni ajánlatos nagyjából besatírozni, de ne vésd bele, mert az csúnyán meglátszik majd ujjaddal vagy papírzsepivel szétkenni. Figyelj arra, hogy ha dolgozol, nehogy rátedd a kezedet arra a részre, ahol már dolgoztál. Én is sokszor elkövettem már azt a hibát, hogy rátettem és véletlenül még el is kentem. Visszaszedésre monopolradírt vagy sima radírt is tudsz használni.

Ha festesz és pár helyet ki szeretnél még emelni vagy mást színt is belevinni, arra is használhatod :)

most csak ennyi jutott eszembe róla, de ha még szeretnél valamit kérdezni róla, csak nyugodtan kérdezz :)

2012. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy! :-)
2012. jan. 13. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!