Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell könyvet írni?

Hogyan kell könyvet írni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy papírt, vagy leülsz a word elé, és nekikezdesz.Mikor már elég hosszú, akkor abbahagyhatod.
2012. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jóóó.. :DDD

Sajnos az a baj, hogy sok "író" tényleg így is csinálja...

2012. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ennél jobb módszert még senki sem talált ki.
2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

„Az írógép a legcsodálatosabb dolog a világon. Ha megfelelő sorrendben ütjük le rajta a billentyűket, Nobel-díjat kaphatunk érte.”


Kb. ennyit kell elsajátítanod. ;-)

2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem értek hozzá de nyilván először kitalálod a történetet, leírsz pár bevezető gondolatot, kinek szánod ezt a könyvet, vagy magadról pár dolgot megemlítesz. Akkor behatárolod a könyv témáját/tartalmát. Egy könyvet hosszadalmas munka megírni, van aki több évet is rászán hogy megírja.
2012. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, egy könyv fáradtságot, hosszú munkát igényel. De ez nem azt jelenti, hogy olyan emberek nem kezdhetnek bele, akik nem rendelkeznek nagy türelemmel. Én sem vagyok egy türelmes ember mégis írók. :) Csak rá kell érezni. Olvass sokat úgy javul a fogalmazásod, és először csak gyakorolj novellákkal, ne vedd véresen komolyan. Aztán, amikor úgy érzed, hogy készen állsz megírni egy 300-500 oldalas regényt tapasztaltan fogsz neki állni. :) Én sok sikert kívánok, ha szeretnél még ezzel foglalkozni.
2012. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát..szerintem kell hozzá egy hangulat is, nem csak úgy hirtelen leülni és elkezdeni. Legalábbis nekem így a legjobb.
2012. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!