Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen tollal vagy filccel...

Milyen tollal vagy filccel színezik ki a mangákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy mangás, de képregényeket rajzolok és grafikailag otthon vagyok bennük. Én úgy tudom, hogy vannak különböző tónusú raszterek, azzal töltik ki, színesben és szürke tónusban egyaránt. Ezek ilyen sablonok, amiket lesatírozol, a tussal egyenlően ott marad a papíron. :)


az első képkockán, látod a kétségbe esett csávó arcán: [link]


De lehet számítógépen színezni,különböző képgrafikai módokon, pl: Photoshop, flash, illustrator stb.


vaaagy, akkor már ha képgrafika-és a kérdésedre válaszolok-: Akril festék inkább, nem hiszem , hogy akvarell , vagy különböző speciális filctollak-azok a drágábbak.


Ilyeneket találtam neked:

[link]

"Faber-Castell fekete Pitt művész ecsetfilc " ~ gondolom ez létezhet színesbe is, de rohadt széles a kínálat, főleg ha drágábbat nézel, mert azok már tényleg nagyon jók.


Remélem segítettem, ha igen zöld kezet;DDD

2012. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál!! Ment a zöld kéz. xd
2012. jan. 18. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


amit a 2. leírt gondoltam arra én is, de nem tudtam hogy hívják,de már kipróbáltam és tényleg nagyon gyönyörű festői hatású foltokat lehet vele előállítani.

2012. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy megoldás a sok közül:

copic marker

olyan mint egy filc, csak ha pl két vonalat húzol keresztbe akkor ahol keresztezik egymást ott nem lesz sötétebb a szín...szóval egységes tónusú felületeket könnyű vele csinálni. drága sajnos eléggé.

[link]

2012. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!