Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen idézet rá a megfelelő?...

Milyen idézet rá a megfelelő? :' (

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,vagyis volt vagy inkább most szünetet tartunk.Szakítottam vele mert rengeteget bántott lelkileg,sokat veszekedtünk,nagyon sokat, de nagyon szeretjük egymást,bár ő már másodszor mondta hogy nem annyira,de visszaszeretett belém. És most valószínű hogy ideg gondozóba kerülök mert idegbeteg lettem mellette, és lehet hogy a szívemmel is baj van.Rengetegszer adtam neki új esélyt de folyton elszúrta és én mindig visszafogadtam mert mindennél jobban szeretem,nagyon sokan mondták hogy hagyjam de nem érdekelt! Nem tudtam az agyammal gondolkodni,csak a szívemmel.Nem csalt meg egyszer sem.:'( rengeteg szenvedtem mellette ugyanakkor boldog is voltam.Most is úgy vagyok vele hogy megakarok halni hogy ne szenvedjek.Nem tudom mivel érdemeltem meg mindezt a rosszat mikor én sose bántottam.Olyan idézetet szeretnék ami rám/ránk illik és ha valaki elolvassa kijön a könnye,meghatódik rajta.és a lényeg az lenne benne hogy én mindig megbocsájtottam,adtam új esélyt.nagyon fontos lenne számomra!(15/f) a "Barátnőm"(14)
2012. febr. 19. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy gyerekszerelem miatt mész szanatóriumba? o.O


Mi lesz veled 20 évesen, mikor már igazán szerelmes leszel és nagykanálall eszed az életet? Megőrülsz?


Ne légy mártír az egy nő zsánere sem volt soha.


Kezdj el jellemesedni. Legyél igaz szívű és határozott. Ha sokat olvasol és jártasságot szerzel az irodalomban szép és választékos lesz a szava járásod. És akkor csuklóból tüzeled majd az alkalomhoz illő idézeteket.


Az élet nem olyan melódramatikus mint a Barátok közt. Nem érdemes belegárgyulni. Pláne nem egy gyerek szerelembe.

Még csak most kezd formálódni a jellemed, kialakulni az értékrended. 4 év alatt annyi minden változik majd benned.

2012. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy anyámék példáját követem, mert ők is 15éves koruk óta vannak együtt,és sokban hasonlított a mi kapcsolatunk és az ő akkori kapcsolatuk.Ez miatt hiszek a "gyerek szerelmben"
2012. febr. 19. 10:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
adagolas magadnak tesztoszteront mert a puha p.csű kisfiúk nem kellenek a nőknek, nekik férfi kell! Szedd össze magad mert különben csodálkozni fogsz hogy 20 évesen nem kellesz egy csajnak se!
2012. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

K.urvára nem vagyok puha pö.sű nagyon ritkán rinyálok, bármit megcsinálok akármilyen necces szóval ezt nem kellet volna írnod

...

2012. febr. 19. 10:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejted hogy anyudék már nagyon régen jötte össze 15 évesen. akkor még más volt a világ. Mostmár ott tartunk hogy a 14-15 éves kislányoknak csak azért kell a fiú meg a "szerelem" hogy elveszítsék a szüzességük és "menőzenek" a többi csaj előtt.
2012. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem kell a szüleid példáját követned.
2012. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak nem mindenki ilyen;)
2012. febr. 19. 10:20
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kellet volna,de már mindegy.
2012. febr. 19. 10:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne a szüleid útját járjad. Mindenkinek más az életútja. Ha mások nyomdokait követed akkor te mikor fogsz élni?
2012. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmasan nagy szánalmas nyomorék vagy.Ilyen nem csodálom,hogy nem kell a barátnődnek. -.-
2012. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!