Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnék találni egy rajzoló...

Hol tudnék találni egy rajzolóművészt vagy valamilyen dizájnert, akivel csináltathatnék saját ötletből kis képeket illetve mennyiért vállalnak az ilyen művészek képeket?

Figyelt kérdés

Persze nem kell hogy híres legyen, nekem az is jó lenne, ha egy tehetséges fiatal, aki hobbiból csinálja vagy ilyesmi, nagyon szeretnék saját tervezésű kis képecskéket csináltatni.

Hol kereshetnék ilyen művészeket?


2012. febr. 19. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

milyet szeretnél, festmény, vagy ceruza / kréta rajz, vagy fotó, vagy számítógépes grafika?

magam is hasonlóval foglalkozom (fészbuk -> divingbelldesign nevű oldal)

ha Budapesti vagy, apukámat tudom javasolni, kb 100x jobban rajzol, mint én, ceruzarajzokból tudok küldeni e-mailben mutatóba.


ha tudok segíteni, írj üzit. üdv


30N

2012. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan miről lenne szó? Én olcsón elvállalom ha gondolod, és írsz egy privátot és megbeszélhetjük. (ott küldök képeket amiket eddig csináltam, nem amatőr vagyok, hanem friss diplomás képző-iparművész)
2012. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!