Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kitöl van ez az idezet?

Kitöl van ez az idezet?

Figyelt kérdés
"Minden ember különleges. Mindenkiben ott ragyog a fény. Benned is. Ne hagyd, hogy a sötétség kioltsa a fényed. Ne hagyd, hogy elhitessék veled, hogy kevesebb vagy, mint mások. A világot is képes vagy megváltoztatni, ha igazán akarod. Erőd kifogyhatatlan, bátorságod végtelen. De csak addig, amíg el nem kezdesz kételkedni magadban. Nem akkor veszítesz, amikor másodikként lépsz át a célvonalon. Nem akkor van vége, amikor elesel. Emlékezz: Akkor veszítesz, amikor elhiteted magaddal, hogy vesztettél. Ha úgy indulsz neki a küzdelemnek, hogy Te itt biztosan nem nyerhetsz. A gondolatnak varázslatos ereje van. Csak úgy, mint ahogy a hitnek is. Higgy istenben, higgy a sorsban, higgy, amiben akarsz... de a legfontosabb, hogy sose add fel az önmagadba vetett hited. Soha! Lepd meg a hitetleneket, forgasd fel a világot. Merj különleges lenni! Tégy csodát! Szeress örökké! Élj úgy, hogy semmit se bánj. Nem számít, hogy hányszor esel el. A lényeg, hogy mindig felállj, és küzdj tovább az álmaidért. A lehetetlen csak a fejedben létezik."
2012. febr. 19. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a színvonala olyan coelhós.
2012. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz.F.
2012. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt hogy SZ.F azt en is meg talältam :) valami konkretabb ? pl.: Szabo Ferenc vagy SZamanta Fridlingen ... :)
2012. febr. 19. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Én, ha valakitől idézek, akkor tiszteletből odaírom a végére annak a személynek a nevét, akitől az idézetet elvettem.

Mert ezt nem én találtam ki, nem az én agyam szüleménye.

Más tollával nem szokás dicsekedni, vagy legalábbis nem illik.

Bocs az offért, de az ilyenek számomra hiteltelenek.


Kérdésedre válaszolva, több oldalon is találkoztam ezzel az idézettel, van egy blog, ahol ehhez hasonló idézetek vannak, de a szerzőre nem találtam utalás. Sajnos. Üdv. Ági

2012. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést: utalást.
2012. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen nekem is ez a fura... nev nelkül... de köszi a hsz-t :)
2012. febr. 24. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!