Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed a rajzaimról?

Mi a véleményed a rajzaimról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostanában többet rajzolok, főként ilyen koreás dolgokat. Nagyon érdekelne pár őszinte vélemény, építő kritika, hogy mire figyeljek, miben javítsak stb..

A színeket és a "satírokat" erősebb szemhéjpúderrel színezem. 15L előre is köszi:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 23. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, bár lehetnének kidolgozottabbak, élethűbbek. nem tudom, hogy jól látom-e, de nekem az az érzésem, hogy nem vázlatosan csinálod (nem osztod be a papírlapot)
2012. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vélemény:Gyönyörűek a rajzok.Nekem a 3. és a 4. tetszett a legjobban.Csak így tovább!
2012. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes, tehetséges vagy. Szerintem meg kellene tanulnod használni valami számítógépes rajzoló programot, venni hozzá valami hardvert, amivel könyebben lehet rajzolni és rengeteg pénzt szerezhetnél, mint grafikus.
2012. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi:) igyekszek fejlődni, bár nem az a célom, hogy a "rajzolás terén éljek" ez csak hobbi:))
2012. febr. 23. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jók!

Próbálj emberi test tanulmányokat csinálni. Olyasmiket, mint itt vannak:

[link]

(A szöveget ne nézd, csak a képeket lejjebb.)

2012. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyes vagy. Nekem éppen az tetszik, hogy néhány vonallal kifejezel egy arcot. Tehetségesnek tartalak még akkor is, ha netán másoltad a képeket.Ha a sajátod, még inkább. Ne hagyd abba, fejleszd magad!
2012. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2012. febr. 23. 17:52
 8/12 anonim válasza:
Nekem tetszenek!
2012. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:DD
2012. febr. 24. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az arányokra kellene jobban figyelned, mert úgy nézem hajlamos vagy kicsit elveszni a részletekben. Ha konkrét, látható tárgyakat rajzolsz pl csendéletet, akkor használd a ceruzádat mérésre, kitartod magad elé, és megnézed, hogy a rajzodon is akkora-e, ezzel le tudsz ellenőrizni egy csomó méretet, távolságot, arányt, és akkor nem "másznak el" a dolgok. Lehet hasznos lenne beszerezni egy ilyen témában íródott könyvet is, ami a tanácsok mellett ábrákkal is illusztrálja, hogyan kell és hogyan nem szabad. Nekem például ez a könyv segített sokat: [link]

És utána ha már az alapok jól mennek, akkor a többi saját fantáziából jött dolog is jobban fog menni. Persze ez hosszú idő, és az eredmény se olyan látványos, de ha elteszed a mostani rajzaid, és 1-2 év múlva előveszed, és összehasonlítod az akkoriakkal, látni fogod a fejlődést, minden csak gyakorlás és lelkesedé kérdése. Sok sikert, és sok szép rajzot! :)

2012. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!