Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kereshetnék olyan...

Hogyan kereshetnék olyan 18-30 éves nőket, akik modelt állnának egy kezdő fényképésznek? 20/F

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rájuk facen, úgyis ott menőzik mindenki (ezt ne vedd magadra)

Pl látod h fotogén v szép, nem vered át, teljesen ingyé csinálná róla profi képeket, szerintem lesz aki kap az alkalmon.

Ezeket majd megfogalmazod szebben, csak írtam vmi támpontot.

2012. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én szívesen állok neked.
2012. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

^^ amúgy én is..külön kihívást jelentenék szerintem, mert annyira antifotogén vagyok, hogy örülhetsz, ha neme sik darabokra a fényképeződ:)

élőben mindig szebb (de legalábbis jobban kinéző) vagyok, mint egy fényképen..olyan rossz:(

2012. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Bárhol adsz is fel hirdetést, tedd hozzá, hogy nyugodtan hozzanak magukkal valakit (szülőt, barátot), így meglesz a biztonságérzet.

Azt sem árt megírni, hogy milyen környezetben akarod őket fotózni.

2012. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
facebook,társkereső oldalak....
2012. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van egy kőzmondás, pénz beszél, kutya ugat
2012. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
modell online-on regisztrálj, ott rengeteg lányt találsz, akik megfelelhetnek az elvárásoknak, és képekért cserébe szívesen modellt állnak.
2012. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Énisénis!:D 21/L
2012. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
jajj, fiatal anyukás (20 éves) kisbabás (4 hós baba) képeket nem akarnál csinálni?
2012. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Reklamokhoz pl utcan vadasznak sokszor embereket. Szolitsd le ha tetszik, csinalj rola par kepet kapasbol, kuld el/mutasd meg neki, es ha tetszik amit csinaltal, ugyis benne lesz a tovabbi kepekben. Mast nem a csaladi albumba, ott is jol mutat par profi kep. Es tenyleg fontos, hogy nehogy perverz allatnak nezzenek, szoval legyen kisero ha elmegy veled valahova. Jo munkat, sok sikert!
2012. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!