Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek? Van egy stilusom...

Szerintetek? Van egy stilusom rajzban, ami egyedi szerintem, és más nem készit ilyen rajzokat, arcokat. De viszont tehetségem a portrék, aktot, krokik, beállitások terén nincs. Az elérhetek valamit igy?

Figyelt kérdés
Mert akik "sikeresebbek" rajzban, művészetben alapjáraton jók is kézügyességben, én viszont nem. De van egy abszurd világom, ami lehet tetszene embereknek.
2012. márc. 4. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, miket készítesz. Belinkelhetted volna az egyik művedet. És akkor mindenki eldönthetné, egyedi vagy sem.:)
2012. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, kérünk képet!
2012. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 monster under yo bed ***** válasza:
kééépet!
2012. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húú igazatok van:) de nem akarom h elkallódjanak:D De nagyon szivesen megmutatnám!! hogy lehetne megoldani?
2012. márc. 4. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldd el mindenkinek privátban :D
2012. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
képfeltöltés oldalra pl
2012. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zeronibble ***** válasza:
Elkallódnak? Válassz jogállást a creativecommons.hu oldalon, és jelezd egyértelműen!
2012. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Töltsd fel picassára gmailre. Én is megnézném.:)
2012. júl. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy krokihoz stb.-hez nincs tehetséged. Ez az alapja mindennek. Amit írtál, az kb. olyan, mint hogy valaki nagyon tehetséges kőműves, szuper jó házakat épít, de az alapok lefektetéséhez valahogy nincs tehetsége.

Minden a krokira, portréra, aktra épül. Ha alapvetően van tehetséged a rajzoláshoz, akkor nincs olyan, hogy ezekhez nincs tehetséged. Gyakorolni kell őket, szakkörre kell járni. Minden ezekre épül. Nagyon el tud szúrni egy képet, ha szuper jók a színek, a stílus, a tónusok, minden, a figura meg közben anatómiailag nem stimmel. Ha van tehetséged, akkor ezek is menni fognak, csak gyakorlás kérdése! Egyébként meg nem értem, hogy lehet, hogy jó arcokat rajzolsz, amikor meg utána azt írod, hogy a portrék nem mennek. Az arc és a portré ugyanaz.

2012. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tudom, de nem pont emberi arcokat..igen elakarok menni szakköre

bár lehet másnak nem tetszenének a rajzaim..

2012. szept. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!