Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen ingyenes múzeumok...

Milyen ingyenes múzeumok találhatóak Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudok róla, hogy a legtöbb fővárosi múzeumban igénybe vehető ilyen-olyan kedvezmény, meg hogy bizonyos napokon a legtöbb ingyenesen látogatható, de én arra volnék kíváncsi, hogy vannak-e olyan múzeumok Budapesten, amik MINDIG ingyenesen látogathatóak mindenkinek. Vagy túl sokat várok..?

2012. márc. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én nem tudok olyanról ami mindig ingyenes lenne, de rengeteg van ami fiataloknak pl ingyenes egy-egy szombat-vasárnap és elég jól össze lehet egyeztetni ezeket
2012. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van a budapesti, ingyenesen látogatható múzeumok listája:


[link]

2012. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de a linken talált listán kapásból találtam néhányat, amiben biztos vagyok, hogy fizetős...


Egyébként én olyanra gondoltam, ami NEM CSAK diákoknak ad kedvezményt, hanem MINDENKINEK ingyenes a látogatás, kortól, nemtől, foglalkozástól, protekciótól függetlenül.

2012. márc. 12. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A listából melyik, ami fizetős? Egyébként a hivatkozott, a mai napon is hatályos rendelet egyértelműen fogalmaz, hogy a mellékletben felsorolt múzeumok mindenki számára ingyenesek, tehát nem bizonyos kedvezményekkel, és ahogy te írtad, protekciós alapon. Ha valamelyik mégis kér belépőt, az jogszabályt szeg.
2012. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!