Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen képet tudnál elképzelni...

Milyen képet tudnál elképzelni erre az alapra? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem festegni, és most készítettem ezt az alapot. Amit eredetileg akartam festeni, ahhoz ez túl sötét lett, és most nincs ötletem, hogy mit festhetnék rá. Valakinek ötlet? :)


[link]


2012. márc. 26. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valami fekete-fehéret tudnék elképzelni kontrasztnak.
2012. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így hagynám! Nekem nagyon tetszik így ahogy van. Mit akartál eredetileg festeni?
2012. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Eredetileg zenei hangjegyeket akartam picit absztraktos beütéssel...


Valami ilyesmikre gondoltam:

[link]


[link]


Csak ehhez világosabb alap kellett volna. (Nagyjából csak az ötlet volt meg, aztán elkezdtem festeni, és ez így tök jól mutatott, csak mikor már majdnem kész volt, jutott eszembe, hogy hoppá, ez így akkor már sötét lesz.)

2012. márc. 26. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
És ha lenne egy kis fehér szegélye?
2012. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fehér szegély, és hagyjam így, vagy fehér szegély, és fessem rá a hangjegyeket?

Amúgy szegélyt mindenképpen akartam, eddig nem sok képem van, de eddig mindig festettem szegélyt. Valahogy úgy keretet a képnek, és nem csal lóg úgy a semmibe. :)

2012. márc. 26. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a képnek, hanem a hangjegyeknek és a kottának.
2012. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is hagynám, mint egy szépen sikerült játékot a színekkel.

Ezek a hangjegy elemek formailag érdekesek (bár nem vagyok elájulva tőlük), a festményed meg színben - a kettő együtt "megöli" egymást.

2012. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A hangjegyeket semmiképp nem akarom ráfesteni. Tudom, hogy nem illik a kettő össze. Csak nem tudom, hogy akkor mit rakjak rá, mert nekem így kicsit 'üres' a kép.
2012. márc. 26. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Valami tarkát, de világos színekkel?
2012. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én valami erotikusat festenék rá, de csak fekete kontúrokkal. Egy meztelen nőt, vagy egy szeretkező párt.
2012. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!