Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok rajz alkotótábort nyárra?

Tudtok rajz alkotótábort nyárra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Zebegényibe Szőnyi körbe jártam mindig.


Hány éves vagy?

2012. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24.te?:)
2012. márc. 28. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:

23.

Kb 3-4 évet jártam oda nyaranta. Régebben 4 hetes tábor volt, most már azt hiszem 3 hetes. A rajz tanár Szunyoghi András, nagyon kedves és inspiráló tanár.

Maga a vidék is magával ragadó, szép a Duna kanyar. A szállás helyben van, kis faházakban, azt kicsit nyominak ítéltem mindnig is, de megvan a maga hangulata.

Naponta kétszer 4 óra rajz van. Van ott még festős és szobrász kurzus is, meg át lehet hallgatni.


Remek embereket lehet megismerni, szoktak lenni előadások.


Mivel foglalkozol? Csak hobbi szinten rajzolsz?

2012. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szeretnék menni megint 1-2 hétre, csak most már szüleimet nem akarom lehúzni, a saját keresetem meg még nem olyan nagy.

2012. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike!! :)))
2012. márc. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!