Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olyan valaki, aki ért az...

Olyan valaki, aki ért az irodalomhoz, az íráshoz és tudna szánni rám az életéből pár percet, átolvasná egy írásomat és véleményezné?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak erre kijelölt portálok, ahova amatőrök irkálhatnak, ott pedig elmondanak róla mindenfélét és én használtam is ilyen oldalt, viszont most egy valamivel hosszabb irományomat szeretném megmutatni valakinek, mondjuk e-mailben, mert nem szívesen másolnám be ide (egyrészt mert ahhoz túl hosszú).


Csak annyi lenne a kérésem, hogy egy éppen ráérős, hozzáértő kedves ember, olvassa el amit írtam, mert igazság szerint szeretnék írással foglalkozni, csak nem tudok kitől tanácsot kérni. Igazából csak ilyen kis 'könyvrészletről lenne szó. Előre is köszönöm!


16F


2012. ápr. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam jómagam is irkálni, így hát vállalom a feladatot :D
2012. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívesen megnézem, talán tudok egy-két hasznosat mondani, priv megy a mailcímem:)
2012. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is szeretek írogatni,már gondoltam rá, hogy író leszek:)!

Nagyon szívesen elolvasnám!Küldöm az e-mail címemet!

2012. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami profi kritikus, de nagyon szívesen elolvasnám. Elküldenéd nekem is? Elküldöm az email címem:)
2012. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én abszolút nem vagyok profi,de szeretek írni,és olvasni is,de az előbbit jobban :)

Szivesen elolvasnám,privátban elküldöm a mail-címem :))

2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, ha érdekel ilyesmi, nézz be írással foglalkozó blogomra:

www.lexen-jzti.blogspot.com

2012. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!