Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Annak mik a jelei ha valaki...

Annak mik a jelei ha valaki később nagy költő lesz?

Figyelt kérdés
mármint személyiség,írás tekintetében bármi
2012. ápr. 30. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Csóró, sovány, depressziós, láncdohányos, alkesz/drogos, gyűlöl mindenkit, aki anyagilag többre vitte az életben, mint ő.
2012. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mármint a költő itt irodalmi személy akart lenni a kategóriából ítélve ha ez nem derült volna ki...és légyszi csak normális válaszokat.
2012. ápr. 30. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Például az, hogy tud verset írni. Semmi más. De többségében az, amit az első válaszoló írt. (Ja, és nem kérdezgeti ezt állandóan magáról)
2012. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Aki pl. 15-20 évesen jó verseket ír (ami nagyon ritka), annak van rá esélye, hogy később nagy költő lesz, de nem mindegyik fiatal tehetség bontakozik ki, sokak teljesítménye ellaposodik (a jelenleg ünnepelt, de már dögunalmas fiatal költők között nem egy van, akire igaz ez - valóra nem vált lehetőségek ők). Ugyanakkor aki mondjuk 15 vagy 18 évesen borzalmas dilettáns verseket ír, az biztosan nem lesz jó költő. Az első válasz meg hülyeség.
2012. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Az első válasz hülyeség, és oylan ember írta, aki nem tudja, miről beszél, és sztereotípiákból építi fel a nézeteit. Egyébként nem tudom megmondani, ha lenne ilyen jel, a kiadóknak is könnyebb dolguk lenne.
2012. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindenki lehurrogja az első válaszadót, pedig csupán ironizált. Tudjátok, hülye kérdés, hülye válasz. Viszont nézzétek meg Villont, Adyt, József Attilát, hát istenem, sztereotípia az egész. De szerintetek van értelme ennek a kérdésnek? Komolyan függene a személyiségétől az, hogy a társadalom utólag naggyá emeli-e?:) Ugyan..
2012. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló lehet, hogy ironizált, itt nincs hangsúly, nekem pl az utálkozás jött át. Amúgy szerintem enm hülyeség a kérdés, és szerintem a kérdező nem arra kíváncsi, kit emel naggyá a társadalom, hanem kinek van meg hozzá a tehetsége. És aZ MEGYNILVÁNUL-E VALAHOGY.Bocs, csak benyomtam a caps lockot. Ja, és a kérdező nem mondta, hogy viselkedésben, ezt ti tettétek hozzá.
2012. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne beszélj a nevemben:) Szerinted létezik egy sztereotip személyiség, hogy milyennek kell lenni egy költőnek? Enyhén szólva is nevetséges lenne:) És a kérdező ezt kérdezte.
2012. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nyilván arra voltam kíváncsi kinek van hozzá tehetsége.hogy a társadalom kit emel naggyá arra csak az idő tudja a választ.
2012. ápr. 30. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nevében nem beszéltem, a véleményem hangzott el.
2012. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!