Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Keresek egy Rejto Jeno idezetet?

Keresek egy Rejto Jeno idezetet?

Figyelt kérdés

Regebben olvastam egy Rejto Jeno konyvet es abban volt egy idezet melyet nem tudom pontosan de valahogy igy hangzott:

"Kedvem lenne a gondolatokat szoni a boldog emberrol aki ugy el mint hal a vizben suketen, horog es szigony altal pusztitva, ..." ez az idezet kellene pontosan csak mar elfelejtettem h melyik konyvben is van benne.

Ha valaki meg tudna mondani a teljes idezetet annak nagyon megkoszonnem



2012. máj. 12. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én nem találtam meg ezt az idézetet, amit keresel, de találtam helyette nagyon sok szép idézetet Rejtő Jenőtől könyvek címével együtt.

Bizonyára lesz közte olyan, ami neked is tetszeni fog.

Ha böngészel közöttük, talán még ezt az idézetet is megtalálod, mert én csak átfutottam.


[link]


Üdv: Ági

2012. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!