Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olyan színház, társulat...

Olyan színház, társulat mondani Budapesten, ahol június 12-e után játszanak valamilyen darabot? (lehetőleg 2000 Ft alatti jeggyel)

Figyelt kérdés
Tudnátok ebben segíteni? (bocs, ha a kérdés bunkónak hangzott, de a rendszer nem engedte a tud valaki mondani c. szösszenetet beírni) Egy barátnőmmel ekkor tudnánk elmenni színházba az ő vizsgaidőszaka miatt, de ahogy látom, évad vége miatt szinte sehol sem játszanak már semmit azok közül a színházak közül, amik nekem eszembe jutottak, egyedül Madáchot találtam meg Thaliát (bár utóbbi előadásnak a jegyárát sokalltam egy kicsit a mostani büdzsémhez mérten :D) (ja meg Operettet, de azok közül, ami akkor megy, már mindegyiket láttuk). Akármilyen kis helyi színház, színpad is jó lenne, csak legyen tömegközlekedésileg tűrhető helyen Budapesten :). Előre köszi mindenkinek, aki válaszol
2012. máj. 21. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, utána már majd a nyári szabadtéri előadások jönnek, esetleg utána nézhetsz azoknak is - bár általában 2000,-nél sajnos többe kerülnek... :(

Margitszigeti Szabadtéri Színpad, Városmajori Szabadtéri Színpad, stb.

2012. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként ez nekem is eszembe jutott, mármint a Budapesti Nyári Feszt, azért felírtam magamnak biztonság kedvéért azokat is, hátha sikerül kiügyeskednünk a költségvetésből a dolgokat :). Ment a zöld kéz :).
2012. máj. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!