Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék egy tetoválást....

Szeretnék egy tetoválást. Jelképe az emlékek. Tehát egy olyas valami, ami olyan mintha egy emléket ábrázolna. Esetleg egy madár? És a madár mit ábrázol?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő izé:) Tehát az emlék szimbólumát szeretnéd magadra tetováltatni?
2012. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magam nem tudtam, de a Google -ban megnéztem, a hűség, a szeretet és az emlék jelképe a nefelejcs nevű virág.Ha lány vagy, akkor mindenképpen stilszerű, ha fiú, nem tudom, hogy viszonyulsz a virágokhoz. De szerintem, a madár sem rossz megközelítés, elrepült az emlék, mint a madár, ha így gondolkozunk.
2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia nekem egy lótuszvirágom van, aminek több értelmezése is lehetséges, nekem a buddhista felfogás szerinti tetszett a legjobban:

a lótusz jelképezi az újjászületést, mivel a mocsárból, a fertőből nő ki, de csodálatos virágot bont a víz felszíne felett. Viselőjéről elárulja, hogy valamiben újjászületett, ami a mocsárhoz hasonlóan rosszat jelentett az életében, de az már a múlt, mivel most gyönyörű szirmokba borul.

Szóval a lótusz a rossz emlékek szimbóluma, és a boldog jövő felé mutat. Talán azon kéne elgondolkodnod milyen számodra a saját emléked? mert vannak jó, és rossz, fájó emlékek, csupa csupa bujtatott titokkal. Nem úgy van az, hogy csak van egy emléked, aztán mindnek ugyanaz a jelképe! :P

2012. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fájó emlék...egy elmúlt szerelem.. :/

lány vagyok

2012. jún. 19. 23:42
 5/6 anonim válasza:

Esetleg egy zsebóra...tudom hülyén hangzik de mint ahogy "lejárt a szerelem ideje" szerintem ezt igazán szépen meg lehetne oldani...

[link]

[link] itt a szívben lévő óra,de akár a lepke helyett lehet madár is valahogy kombinálhatod is.

2013. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia. végül mit varrattál magadra? én egy fonalat szeretnék hasonló felindulásból, mint te, mert van egy kedvenc idézetem: " viszonylag nagy bajom van a szerelemmel

hogy rövidebb a fonál, mint amíg tart az ember"

2013. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!