Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti mit gondoltok erről a képről?

Ti mit gondoltok erről a képről?

Figyelt kérdés

[link]


Egy lány ezt írta:

"Amint megláttam, azonnal megfogott benne valami. Teljesen egyszerű kép, nincs benne semmi extra, és mégis alig tudtam tovább görgetni. Olyan, mintha az ember kívülálló lenne, de valahogy mégis belehelyezi ebbe az üldözésbe, vagy menekülésbe, vagy ki tudja mibe. Annyi lehetőség van, lehet, hogy a hátsó ember egy támadó, de az is lehet, hogy mindketten eszüket vesztve menekülnek valaki/valami elől. Az is lehet, hogy teljesen nyugodtan gyalogolnak, de ha jobban megnézi valaki, akkor látni lehet, hogy az első alak nem is feltétlenül ember, lehet akármilyen állat is. Na mindegy, lényeg az, hogy ez a kép nagyon megmozgatta a fantáziámat, órákig tudnék gondolkozni rajta"



2012. jún. 25. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem annyira nem jön be:)

Elsőre az ugrott be, hogy valami ködös, sivár helyen még a múlt ezredben egy pasas valamivel pl nyíllal átlött egy medvét, aki éppen felfedezte, hogy kilyukadt xD

A pasi meg szalad oda hozzá:)

2012. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is néztem egy ideig, de nem azért, mert olyan jó, hanem mert zavaró, hogy nem tudok kivenni belőle semmit. Persze attól még lehet jó (ahogy pl. az impresszionisták), de se színek, se formák nincsenek igazán rajta. Túl homályos, mindenféle értelemben, nem vezeti sem a szemet, sem az elmét.
2012. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ködben ballag egy ember a mezőn.
2012. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bal oldali egy humanoidnak néz ki, de nem feltétlenül ember, a másik lehet egy farkára állított tehén is, vagy valamilyen más állat. Igen, el lehetne gondolkodni rajta órákig, kérdés, hogy van-e értelme.
2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szerelmespár, férfi (baloldali) és egy fejkendős nő (jobbra) futnak egymás felé. :)
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyilkosság a ködös Albionban. :)
2012. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem bal oldalt egy féri, jobb oldalt menekül a nő a férfi, vagy valami elől. Mert eléggé menekülés irányba dől, nem a férfi felé!
2012. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem a dagoba rendszer (bolygò) tisztása ugrott be először,ahol Luke megint a képzeletét kergeti VAGY egy ködös mocsárban két élőlény futnak vmi elől
2012. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MR.BaDaSs válasza:
Szerintem meg egy gyilkosság pillanata előtti kép melyben egy férfi kezében egy késsel éppen egy nő felé megy s a nő a kezét maga elé tartva próbálna védekezne.
2012. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 1.re kísértetek ugrottak be
2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!