Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hova lehet feltölteni a...

Hova lehet feltölteni a rajzaimat?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresnék,ahova fel lehet tölteni AMATŐR(ez nagyon fontos) rajzokat.

Kíváncsi lennék,kinek hogy tetszenek,és persze tanácsokra is lenne szükségem.Nagyon nagyon kezdő vagyok.Azt mondják gyerekként volt hozzá tehetségem,(a családban volt egy festőművész,állítólag örököltem),sajnos sosem érdekelt ez,és nem foglalkoztam vele.Kíváncsi vagyok előtudom e magamból csalogatni a kis művészt.Mindenesetre nagyon jól szórakozom rajzolás közben.Pedig csak 1-2 hete kezdtem újra.Utoljára kisiskolásként foglalkoztam vele.


Köszi a segítséget.


2012. jún. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem magyar, de szerintem jó: DeviantArt.com
2012. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

deviantart.com


Onnan pedig magyar csoportokba küld be, és magyarul kapsz visszajelzést, ha szerencséd van. :)

2012. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sya.hu : amatőr; magyar nyelvű; képet,hangot vagy verseket, irományokat is feltölthetsz.
2012. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!