Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mikor döntötted el, hogy...

Mikor döntötted el, hogy művészeti egyetemre szeretnél menni továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Most hány évesek vagytok? Eddig jártatok rajziskolába? Milyen szinten van a rajztudásotok?Milyen szak érdekel?

2012. júl. 1. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor eljött az ideje, hogy jelentkezzek valahova. Kaposvárra jártam. Ha több dolog érdekel, írj privátot.
2012. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 figureout válasza:
a rajztudás számít legkevésbé egy felvételin szerintem. Persze fontos, de az egyéni látásmód sokkal lényegesebb. Ezt nem tanítják rajziskolákban.
2012. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatból mondod? vagy így gondolod?:)
2012. júl. 28. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazt tudom mondani, mint az első hozzászóló, Kaposvárt is beleértve. Jelentkezés előtt kicsivel döntöttem el. Akkor még nem igazán voltam jó szinten rajzból. Felvételiig gyúrtam rá, de az se volt túl díjnyertes. Előtte nem jártam rajzsuliba. Már diplomáztam, most dolgozom (a szakmában). Elektronikus ábrázolás volt.
2012. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
elsőre sikerült a felvételi? a kaposvári egyetemre ugyanolyan nehéz felvételt nyerni mint a MoME-re?
2012. aug. 3. 15:20
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod egyébként!:)
2012. aug. 3. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Elsőre felvettek, és dehogy! A KE és MOME ég és föld. Mindenképpen a MOME-t javaslom, sokkal színvonalasabb suli. De nyilván nehezebb is bekerülni. Sokmindent elértem, de javarészt a magam erejéből, nem azért, mert olyan sok mindent adott az iskola. Kifejezetten sokat szidtam. Annyira nem javaslom a KE-t. Kivéve a fotós szakot vagy a színészt, a művészeti képzések közül ez a kettő ott még egész jó (a többihez képest legalábbis biztosan).
2012. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
MKE-ről miket tudsz?:)))
2012. aug. 8. 18:23
 9/13 anonim válasza:
0%

magyar képzőművészeti egyetemről irt az előző:)akkor miért kérdezel rá hogy mit tud róla?azt hasonlitotta a mome-val össze:)


én is imádom a művészeteket, csak okj-ra tudtam járni sajna..nem érzem magam olyan tehetségesnek...viszont amúgy is rengeteg egy félév...mindkettőn

2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Én a KE-t (Kaposvári Egyetem) hasonlítottam a MOME-hoz. Az MKE-ről nem tudok sokat, de csak jót hallottam. Voltam diplomavédésen, be lehetett csak úgy menni, jó dolgokat láttam. Mást nem nagyon tudok.
2012. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!