Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Portré, emberalak rajzolást...

Portré, emberalak rajzolást szeretném gyakorolni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Hogyan szereztek/szereznétek olcsón modellt magatoknak,ha nincs ismerősötök ilyen célra és kezdők vagytok ilyen téren?

Szakköre járok,de ott kevés alkalom volt ilyenre.


2012. júl. 31. 08:31
 1/4 SzilKa ***** válasza:
Barátaid, családtagjaid közül senki nem tud neked modellt ülni?
2012. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek,ha ők nem elérhetőek ilyen célra?
2012. júl. 31. 11:43
 3/4 SzilKa ***** válasza:

ha karakteresebb arcok is jók, akkor próbálkoznék egy kocsmában, biztos lenne olyan, aki pár sörért vagy rövidért bevállalná.

Vagy keresnék másik olyan rajzszakkört, ahol több ilyen lehetőség adódik.

2012. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát. Én emberalakokat a városba meg parkokba jártam rajzolni, néha sikerült összehozni. Ebben az a jó, hogy gyorsan kell dolgoznod, mert ugye a modelljeid mozognak vagy végleg lelépnek. Szóval gyors skiccelésről volt szó.

Még iskolás voltam, addig mindig akkor rajzoltam valakit, ha felelt, vagy előttem ült a padban.

Előzőnek igaza van, a kocsmában, restiben lehet, hogy össze tudod hozni. Esetleg ha van jó barátod kérd meg őt.

Tudom, hogy leginkább azt szeretnéd rajzolni, amit elképzelsz, tehát egy modellt egy bizonyos pózban, de még ezt nem engedheted meg magadnak, meg kell elégedni azzal, ami van. Én sorra rajzoltam embereket, beleértve a családtagokat is, és nem is tudtak róla. Leültek a díványra tévét nézni, például. Elég mozdulatlanok voltak. A tesóm elaludt az ágyon. A barátnőm napozott. Apa evett az asztalnál. Stb. El lehet ezt sumákolni. Végül is, úgysem tudnak eltiltani tőle, vagy igen?

2012. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!