Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Poet.hu milyen oldal? Mik a...

Poet.hu milyen oldal? Mik a tapasztalataitok? Érdemes használni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert láttam ott elég sok verset,amiből csak úgy dőlt a közhely és szerintem olyat bárki írhat szinte,mégis agyon lett dícsérve.

Vélemények?

(Én is írok,azért kérdezem,hogy oda érdemes-e feltenni verset? Mert van költő és magyartanár ismerősöm,ők többet tudnak segíteni? Mert őszinte kritikát szeretnék róluk és ne dícsérjék agyon,ha nem jók!)


2012. aug. 7. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed véresen komolyan, akkor jó szórakozás. De mivel sok ott a műkedvelő, meg rengeteg a rossz vers (néha bődületes helyesírással, amiket - ahogy írod - mégis körbedicsérnek), ezért a véleményét csak annak vedd komlyan, aki maga is jó verseket ír. Ha szakmai vélemény kell, akkor irodalmi körökben kellene mozgolódnod. Kezdetnek jó mindenesetre. A blogot ajánlom azon belül, a főoldalas verseknél megy a versengés és rengeteg a giccsparádé.
2012. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de én komolyan veszem és jó verseket szeretnék írni,nem "giccsparádékat"!

Bíztatani,hogy érdemes lenne az írással komolyabban is foglalkoznom (költő mondta,maga is jó versekkel,kötettel).Akkor mégsem lenne annyira jó választás nekem?

2012. aug. 7. 13:39
 3/13 A kérdező kommentje:
*Bíztatnak,...
2012. aug. 7. 13:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem, én a Share Your Artot használtam (www.sya.hu), és hasonló a gibber.hu oldal is, bár arról nincs tapasztalatom. A SYA jó hely, őszinték, és többnyire tehetségesek (aki nem, annak úgyis megmondják), elég jó a honlap szerkezete is. Viszont valamiért én nem tudok ismét regisztrálni (a régi profilom töröltem), és nem tudom, miért van. Ha kipróbálod, írd már le légyszi, hogy Te tudtál-e. Köszi!
2012. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es, nem a versírásra értettem, hogy nem veszed komolyan, hanem hogy a poet.hu-t nem veszed mindenhatónak. Mert igazán az egy közösség, a közösségek szokásos velejáróival. Én is fent voltam, kaptam pár biztató véleményt, köztük több olyantól, is akinek éreztem, hogy számít a véleménye, de például jobbító kritikát sosem (éleset sem). Viszont volt olyan, akinek a közepes alkotásait is tizesével nyálazták, mert barát/haver/ezr éves ismerős volt az illető. Erre gondoltam, hogy nem szabad komolyan venni.
2012. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*1-es vagyok. bocsánat :)
2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 jó pofa oldal, és jó a KÖZÖSSÉG, 2022 ben én már hasonló oldalt nem igen láttam.
2022. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Omarsa válasza:

Többek által visszaigazolt véleményem az, hogy a Poet.hu oldalán mérésekkel egybekötött, cinikus emberkísérlet zajlik. Ha nem akartok benne részt venni, ne publikáljatok oda. Ha már megtettétek, meneküljetek, amig nem késő. Érzékeny adatokat ne adjatok meg, illetve mielőbb töröljétek onnan azokat.

Ezen túlmenően sincs sok értelme a verseiteket feltenni, mert arra csak szivecskékkel tűzdelt ömlengéseket kaptok, nagyon ritkák az őszinte kritikák.

Mint szerzőket pedig a moderátotok (tisztelet a kivételnek) huszadrangú kis senkikként kezelnek a maguk megfáradt, kiégett gyógypedagógusi modorában.

Olykor beépített provokátorokon keresztül tesztelik a tűrőképességed, akik következmények nélkül mocskolhatják versedet, alázhatják személyedet. Mindezt folyamatosan mérik, és erről részletes statisztikákat készítenek.

Úgyhogy az a tanácsom, hogy nagy ívben kerüljétek a poet.hu oldalát.

Hangsúlyozom, ez egy vélemény, a döntés a tiétek...

2023. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kritikát nekem semmi bajom az oldallal.... 7es vagyok, annyiban igazad van, hogy csak dicsérik egymást krizikát nem lehet irni... (de ettől még nekem jó oldal mint fentebb irtam)
2023. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A versemre bárki bármit írhat, nem zavar, ha építő, meg is köszönöm.

De az már probléma, hogy minden következmény nélkül lemajmozhatnak és lekommunistázhatnak, és még utána össze is pacsiznak a moderátorokkal, úgy, hogy előtte meg se nyikkantál. Ha ezzel sincs bajod, bátran maradj...

2023. ápr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!