Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a versemről?!

Mit gondoltok a versemről?!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megtudnád, mit is tettél Velem, miattad vagyok most ilyen amilyen Én lettem..

Hiába szenvedtem majdnem egy évet, még csak most értettem meg, hogy nem érted élek..

Bár még most is sírok, s a könnyeim törlöm, miattad még mindig csak magamat őrlöm..

De miért vagyok oly hülye, azt magam sem értem, elvetted az eszem mikor a szemedbe néztem..

Fájóan tudom mégis, hogy Te már rég mást szeretsz, s amit mondok, az rólad gyors lepereg..

Így peregnek le folyton a könnyek az arcomon, mondtam már nem egyszer 'nem érdekel, leszarom'..

Mégsem sikerül ezt sohasem meg tennem, s úgy érzem, Téged örökké kell szeretnem..

Mert ha lesz is majd más, Te örök jegyet vettél, s emlékeztetsz arra, hogy mivé is tettél!


2012. aug. 18. 02:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hallod ez ku...a jó! Lopom!!!
2012. aug. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. aug. 18. 02:10
 3/17 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok:

De komolyan már könnyben voltak a szemeim.

18/F

2012. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki, hogy ennyire tetszett! (: 16/L
2012. aug. 18. 02:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Húú, valaki miatt komolyan szenvedsz :D :/
2012. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég amatőr, nem jön át a személyes része, túl általánosak a megfogalmazásaid.
2012. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, hogy amatőr, nem vagyok profi versíró, és nem is szeretnék az lenni. Egyébként hogy érted azt, hogy túl általánosak?
2012. aug. 18. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy persze felfogom, hogy szenvedsz, szerelmes voltál, hiszen erről írsz. De nem tudom átérezni a kifejezésmód és a szóhasználat miatt. Szerintem nem elég érzelmes, szenvedélyes.
2012. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem értem, és köszönöm a válaszod. Továbbra is próbálkozni fogok vele, és megpróbálok jobban figyelni arra, hogyan fogalmazzam meg amit szeretnék.
2012. aug. 18. 11:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan, mint egy rap-szöveg. Annak nem rosszabb a profi átlagnál.
2012. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!