Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olcsó kalocsai hímeztetés?

Olcsó kalocsai hímeztetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtok nekem linkelni, vagy telefonszámot vagy ilyesmit írni, olyan néninek vagy bárkinek, aki olcsón csinál kalocsai hímzéseket? Mert tornacipőre szeretnék ráhímeztetni egy nagyobb mintát, de mindenhol nagyon drága... A válaszokat előre is köszönöm! :)

2012. aug. 21. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak sok pénzért vállalják, mivel sokáig tart a hímzés és a kalocsai meg elég híres ráadásul.


Egyébként regisztrálj meska.hu -ra és írd ki a kívánságodat, ha valaki foglalkozik ilyennel akkor megkeres üzenetben és ír árajánlatot =)

2012. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz cipőt hímezni.
2012. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként olcsóbb és egyszerűbb megoldás, ha fehér cipőre rávasalod a mintát. Szerintem az kivitelezhetőbb lenne.
2012. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... A gond az, hogy nem nagyon szeretnek cipőre hímezni. Persze biztos van, aki bevállalja. Én kalocsai fórumon érdeklődnék, ismer-e valaki olyan helyit, aki szokott hímezni és elvállalná. Mondjuk ha nem cipő lenne, akkor azt mondanám, add ide nekem. De tornacipőt én sem vállalok be, elvből.
2012. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!