Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol és hogy rendezzek tárlatot...

Hol és hogy rendezzek tárlatot az alkotásaimból, ha nem vagyok hivatásos művész?

Figyelt kérdés
Kerámiákról,bőrdiszművekről,ruhákról,stb-ről van szó.
2012. aug. 23. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárkinek lehet kiállítása,aki képes megszervezni és talál helyet. Kultúrházakban és iskolákban szoktak kiállítani esetleg szállodákban.

Az a lényeg,hogy olyan teremben legyen,ami biztonságosnak mondható.

2012. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a rajzaimmal, festményeimmel vagyok ugyanígy. bEgyszer majdnem kiállították őket a belvárosban, aztán bezárt a galéria és hiába keresek, sehol nincs lehetőség :(
2012. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hol élsz!?

Segíthetek valamiben?

Mi a foglalkozásod?

2012. aug. 23. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért írok ide, hogy lássam, ha válasz jön, mert engem is érdekel, és nekem sincs fogalmam sem...

:)

Én szobrászkodok...

2012. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Neked ,tudnék segíteni.Hány éves vagy,mi a foglalkozásod?
2012. aug. 25. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy? Szobrokat tudod, hol lehet kiállítani, de kerámiát, ruhát nem...?


Amúgy eszembe jutott a FISE (?), Fiatal Iparművészek valamije, voltam ott kiállításon. Keress rá, támogatnak talán.

2012. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hosszú.Mondjuk úgy,ismerek nagy művészeket.És lehet Téged segítenének,én nem beszélek velük.Személyes okokból.
2012. aug. 25. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:

A kettes kommentelő vagyok:

Ha tőlem kérdezted, hogy mi a foglalkozásom: tanuló vagyok egy gimnáziumban, jövőre leszek végzős, és onnan az orvosi egyetemre fogok jelentkezni, szóval nem megyek rajzos suliba. Ettől függetlenül mindig is fogok rajzolni, mert anélkül nem birnám ki :)

Amúgy Pesti vagyok

2012. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!