Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti milyen zenére szerettek...

Ti milyen zenére szerettek rajzolni vagy tetoválni?

Figyelt kérdés
Én pl. ha rajzolok szeretek mindig zenét hallgatni hozzá. Kíváncsi vagyok nektek vannak-e ilyen szokásaitok, és milyen zenét hallgattok az imént felsorolt foglalkozások során.

2012. aug. 27. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vagy filmet nézek közben (bár inkább csak hallgatom), vagy zenét hallgatok. Mindig mást, épp amilyen kedvem van. Valamikor komolyzenét, valamikor filmzenét, japánt, popot, rockot, mindenfélét.
2012. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
Nálam hangulatfüggő, de leggyakrabban elektronikus zenét hallgatok, ha itthon rajzolok, vagy tetoválok. A szalonban általában rockzene megy :D
2012. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is mindig akkor jönnek a legjobb ötletek rajzoláshoz ha zenét hallgatok közben.Általában GN'R ,Iron Maiden ,Metallica szokott lenni.De néha Alice Cooper ,Dio vagy Mercyful Fate.Attól függ milyen kedvem van.
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Ha már megvan mit rajzolok akkor valami azzal kapcsolatos zenét hallgatok, ha csak leülök, hogy most rajzoljak valamit, de előre elgondolt ötlet nélkül (ritka) akkor épp olyan zenéz amit szeretek, de van, hogy a csend a legjobb...


Komolyabb rajzoknál viszont felveszek a fülemre egy hangtompítót (akik szeretnek mindenbe belekötni annak: nem, nem dugok mesterlövészpuskát a fülembe) és a lehető legnagyobb csöndben rajzolom meg amit szeretnék.

2012. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen hangulatom van,és,hogy milyen rajzot szeretnék készíteni.
2012. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában FankaDelit hallgatok de előfordul Bob Marley is. Vagy ha valami olyat rajzolok akkor metál, punk. Ha rossz kedvem van akkor rap.
2012. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!