Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik festészettel foglalkoznak, vagy szeretnének foglalkozni?

Figyelt kérdés
Ilyen emberekkel szeretnék ismerkedni,barátkozni.

2012. aug. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem nagyon fogsz találni. eleve aki ilyenekkel foglalkozik,annak sokkal magasabb az értékrendje,hogy itt barátkozzon. menj el kiállításokra,romkocsmákba és egyéb olyan helyre,ahol jelen lehetnek. ilyen helyeken általában nem csak festészettel foglalkozó fiatalok vannak,hanem egyéb művészettel kapcsolatos fiatalok. persze nem tudom,hogy hány éves vagy és mi a célod az ilyen emberek megismerésével,csak segíteni próbáltam
2012. aug. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb 4 éve kezdtem foglalkozni vele felnőttként. Festesz vagy csak kíváncsi vagy rá,hogy mik foglalkoztatnak olyanokat,akik festenek?
2012. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Festek már elég régóta hobbiként,de most komolyabban szeretnék foglalkozni vele.Vagyis szeretnék most már olyan képeket is festeni,amiket jobb áron el tudnék adni,nem olyanokat amiket pár ezerért Ft-ért.De persze tudom,hogy most válság van,meg amúgy is egyre több,és egyre jobb művész van,olyanok is,akik egyetemen tanulták.Velük nagyon nehéz felvenni a versenyt...

Kedves második válaszoló,te hány éves vagy,és merre laksz?(és milyen nemű vagy?)

Én Kecskemét környékén lakom.(37/F)

2012. aug. 30. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
39F, Tata
2012. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A képeladáshoz annyit,hogy én is úgy vagyok vele,nem érdekel,hogy nem vagyok profi. Ha úgy érzem,hogy sokat beleadtam egy képbe,akkor nem fogom olcsón adni. 30x40-est 20 alatt biztos nem adnék el.
2012. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!