Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hová tűntek a perui pánsíposok...

Hová tűntek a perui pánsíposok Budapestről?

Figyelt kérdés
Jó pár éve minden aluljáróban zenéltek. Mostanság viszont mint ha a föld nyelte volna el őket. Talán a megnövekedett hajléktalan áradat a cigány rabló hordák, és más sötét életformák ellehetetlenítették az Ő létfennmaradásukat itt Magyarországon?
2012. szept. 17. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Úristen, ez az apokalipszis kezdetét jelzi.

Nemsokára támadnak az óriáshörcsögök, mint a South Parkban.

2012. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De viccet félretéve én sosem láttam perui pánsíposokat Bp-n. :(
2012. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Úristen, ez az apokalipszis kezdetét jelzi.

Nemsokára támadnak az óriáshörcsögök, mint a South Parkban.

"

Nem, ott a kormány nyomta el őket. De ennek a kérdésnek semmi köze a Southpark-hoz. Ez most csak így eszembe jutott hogy vajon miért.

2012. szept. 17. 13:34
 4/11 A kérdező kommentje:

"De viccet félretéve én sosem láttam perui pánsíposokat Bp-n. :("

A francokat nem (jó lehet nem peruiak voltak de pán sípoltak és az is biztos hogy nem kaukázusiak voltak:D)

2012. szept. 17. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok akik úgy néztek ki mint az indiánok? Őket én sem láttam jó ideje, most hogy mondod :S
2012. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Azok akik úgy néztek ki mint az indiánok? Őket én sem láttam jó ideje, most hogy mondod :S

"

Igen ott a pont, rájuk gondoltam. Jó nem peruiak, hanem indiánok... de pánsíposok :D

2012. szept. 17. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, az Örstől a Városligetig sok helyen láttam őket pár éve. Szerintem járják a világot, egyszerűen továbbálltak, mert itt csak hallgatták őket, de nem nagyon vették a CD-ket.
2012. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam őket, pár éve sok volt, én egy éve láttam öket utoljára. Barátnőm véletlenül felrúgta az egyik ilyen zenészcsoportnak a pénzgyűjtő dobozkáját:D
2012. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

"Barátnőm véletlenül felrúgta az egyik ilyen zenészcsoportnak a pénzgyűjtő dobozkáját"


Gondolom ez volt nekik az utolsó csepp a pohárban. Azóta nincs itt egy se. :D

2012. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Perui a férjem (de nem zenész).


Azért nincsenek, mert régen érdekesek voltak, sokan körbeállták őket, aztán ez lecsengett. Régen mindig tömeg volt, ha zenéltek, most már alig-alig állnak meg. Ebből a pár odadobált forintból meg nem lehet megélni.


Most már csak pár csoport van, járják Európát. Akik itt vannak, azok mellette árulnak is mindenféle kézműves cuccot.

Amúgy nem csak peruiak, vannak közöttük ecuadoriak meg bolíviaiak is.

2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!