Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az alábbi idézet a 'Feketeorsz...

Az alábbi idézet a 'Feketeország' c. előadásból van. Kinek mit jelent, hogyan tudja értelmezni?

Figyelt kérdés
Nagyobb vagyok mint a legnagyobb bálna,nagyobb vagyok,mint egy anyahajó.Vitetem magam az áramlással,lassan úszom,mint egy torpedó.Én vagyok,Én,az óceán királya.Amerre haladok,mindenki kuss.Iszonyú testem félig szerves ,de nagyobbik hányadon szintetikus.Félig már dolog,de félig már állat.Teremtem magam és átváltozom.Ha elém állsz,magamba integrállak,növök,pedig nem is táplálkozom.Polimer gerincem hordalékhús.Vagyok,aki vagyok.A végső lény.Tökéletes élőhalott organizmus, a legnagyobb emberi képződmény.A legnagyobb emberi képződmény...
2012. okt. 2. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!