Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ez a fotó érdekes?...

Szerintetek ez a fotó érdekes? Mit ábrázol?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 4. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne ez a kép, ha élesebb lenne. Amúgy szerintem egy rózsát ábrázol.
2012. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rózsa és homályos. Legalább is, ha a rózsát akarom benne látni akkor igen csak bántja a szememet. Ha valaki el tud tőle vonatkoztatni, akkor bele lehet mást is látni, de ez ember függő. Én egy elrontott képet látok benne.
2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bántja szemem, olyan homályos

az ilyet szoktam, "na ezt elcsesztem" kiáltással kitörölni

2012. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben az a rossz, hogy felismerhető a rózsa. Jobb lenne élesben, de még jobb lenne, ha sokkal jobban ráközelítenél egy részletre.
2012. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-hoz csatlakozom.
2012. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meg művészi szempontból zseniális ez a tűzrózsa, remek teret adva az asszociációknak! A szó szerinti, a fényképszerű inkább csak informatív. De ez művészi! Számomra szexuális töltettel is bír. :)
2012. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A virágok fotózásával vigyázz, mert mivel a virág a növénynek az ivarszerve ezért sokszor ábrázolnak vele női nemiszervet.(pl. Geogia O'Keeffe-t váldolták azzal, hogy leszbikus, mert egy csomó virágot festett)
2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves előzőre: ez , gondolom, megint valami amerikai túlzás, hogy ilyesmiből messzemenő következtetéseket vonnak le. Amúgy meg nem értem, egyesek miért néznek ferde szemmel arra, ha valaki szereti a természetet, vagy szexuális asszociációi vannak erről? A természetnek is és a szexnek is van esztétikai vonatkozása, pláne a művészeti ábrázolásokban. Akkor miért hozzák szoros összefüggésbe az alkotó, vagy szemléló szexuális orientációjával...?


Különös, nem? ;) Kedves előző, neked mi a véleményed erről, szerinted is túlzás? :) Meghallgatom, bármi véleményed van is erről. Érdekes dolgot vetettél fel. :)

2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!