Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit kérjek egy fotózásért\...

Mennyit kérjek egy fotózásért\videozásért?

Figyelt kérdés

Jó fotós vagyok. és ezt észre vették páran.1 egy bmx csapatot kéne levideóznom hdban majd megvágnom. mennyit kérjek érte? mondta hogy találjak ki egy árat. de én nemtudom nem csináltam még pénzért.

2.meg egy plakátot is kell készítenem. ami fotózásból és photoshopból áll. én mondtam hogy nem kell. ingyen. de ő akar adni valamennyit. mennyit ér meg?


16/F



2012. okt. 23. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó fotós vagy bizonyára ebből élsz, számlaképes vagy és tudod mennyit kérj érte.Ha meg nem akkor vagy csináld ingyen vagy ne.
2012. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%
Osztom az előttem szóló véleményét:-)Akik meg egyetemre jártak ezért tanultak és ez a szakmájuk azok meg nem tudnak megélni az ilyenek miatt mint te,akiknek 10 000Ft(most csak mondtam egy számot),húde nagy pénz,és emiatt aljuk igérnek.Ja és gondolom számlát se akarsz/tudsz adni...:-/
2012. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Ők csak mondták hogy ne csináljam ingyen. De valami számra gondoltam. Hogymost kérjek egy 1000-t vagy? mennyit?
2012. okt. 23. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló álszent. Egy 16 évesről van szó, felajánlottak neki egy lehetőséget, miért ne élhetne vele? Attól függ,hogy milyen hosszú mutatvány, én a helyedben kérnék olyan 3-4 ezer forintot.
2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
inkább mond nekik hogy egy sörbe fog kerülni hidd el nekik is jól fog esni ez a gesztus ..:D
2012. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!