Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek ezek a rajzok?

Milyenek ezek a rajzok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Vélemény?


2012. nov. 5. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem rossz. Szerintem tök jól eltalálod a figurákat. Próbáltál már valami dinamikusabbat is? Futó vagy táncoló alak? Ott jobban érvényesülne ez a rajzstílus.
2012. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szépek.. nem rossz.
2012. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Príma és egyet értek az első válaszadóval!

2012. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan jók. Ügyesen krokizol, anatómiailag is eléggé stimmelnek a dolgok. Látszik, hogy vagy tanulsz rajzot, vagy tehetséges vagy.
2012. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg kell hagyni érdekes a stílusod, de nekem kimondottan tetszik... na jó az utolsó nem, de a többi igen jó :D
2012. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végre egy jó rajzos! :D

Nekem nagyon tetszenek, tele vannak élettel. Egyik ismerősöm stílusára emlékeztetnek.

2012. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 diamondtiara válasza:
szia! nagyon jók és gratulálok! de próbálkozz valami aprólékosabb, igényesebb művel. fejekkel,testekkes, tájképekkel. ezek nagyon szépek de egy aprólékosabb festmény még szebb lenne. de ez csak tanács. további sok sikert!
2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!