Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzosok! Hány óráig tudtok...

Rajzosok! Hány óráig tudtok rajzolni, festeni, stb?

Figyelt kérdés
Nekem ez öt óra, kb. óránként pár perc szünettel, utána már nagyon elfárad az agyam és képtelen vagyok tovább csinálni. Én vagyok gyenge?

2012. nov. 17. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ha rajtam múlna egésznap csinálnám. De amúgy énis kifulladok egy idő után. Nem, nem vagy gyenge:)
2012. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem, nem vagy gyenge.

Nekem amúgy 13,5 óra a rekord, étlen-szomjan, úgy, hogy még csak arréb se mentem. De ez már őrültség a részemről, egyszerűen nem tudtam felállni a rajzom mellől. Mellesleg azt a művemet mindenki a legjobbnak tartja évek óta. :) Imádok grafikázni. :]

2012. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
kb 5-6 óra nekem is. De csak mert ágyon illetve asztalnál rajzolok és egy idő után fáj a hátam meg a nyakam.
2012. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem eddig 5-6 óra volt, éjjel. Viszont szünetekkel. Mindig meg kell állnom enni, vagy nyújtóztatni magam, mert megfájdul a hátam.
2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rekordom délelőtt kb.10 órától este 8-ig, étlen-szomjan. Akkor az zökkentett ki, hogy feltűnt, hogy megváltoztak a fényviszonyok (rámsötétedett). De többször rajzoltam már 7-8 órát egyhuzamban, viszont ehhez tökéletes nyugalom szükséges, mert ha félúton megzavarnak, fel kell kelnem enni és/vagy inni, stb. Mostmár sajnos nincs időm egyhuzamban ennyit rajzolni, csak 1-2 órákat, de az úgy elrepül, mintha 2 perc lenne.
2013. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak 2 órát tdok rajzolni xd
2013. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!