Milyenek a rajzaim?

Figyelt kérdés

nem rég készítettem őket unalomból:) épp volt amikor volt egy kis időm mindig szántam hogy rajzoljak egy kicsit:D de hagyjuk....most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi:

[link]


[link]


[link]


[link]


elsőnek a feje kicsit rossz lett :PPPP

volt ezek közül ennél is szebb azt is itthon csináltam de beadtam a rajzomat:(( most már bánom:((

előre is köszi a válaszod:DDDD


2012. nov. 21. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jók lettek. :)
2012. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :DDDD
2012. nov. 21. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, csak kár hogy mindegyik ilyen szomorú:(
2012. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jók :) rajzolj még, hogy jobb legyél :)


a kék hajú fazon bejön :) volt modell? :D

2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az látszik, hogy nem nagyon tanultál rajzolni, mert arányaiban eléggé el van rajzolva, de azt gondolom nem rosszak. mindenképpen csináld tovább azért
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Egy 3 napot "jobbagyféltekés rajz tanfolyam" elvégzése után a húgom is, anyám is, barátnőm is kb 10000000000x jobb rajzokat készített.

De kezdetnek, saját magadtól, nem rossz. Gyerekrajzok között klassz.

2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a biztatást :DD
2012. nov. 21. 18:43
 8/10 Szasza212 válasza:
Nem rosszak, de még gyakorolnod kell.Szerintem próbáld meg a teljes alakot,a több színt,és az árnyékolást (színekkel). =)
2012. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van a legújabb rajzom.:)

Most fejeztembe nem rég:D

Az egyik osztálytársam kérte hogy-rajzoljam le neki Hinatát a narutoból!-én meg azt mondtam oké hisz még nem is rajzoltam.(most rajzoltam először)

Kedves előttem szóló!!!!:D gondolkoztam már hogy próbálok majd színekkel rajzolni meg stb. de szerintem azt kicsit később mert most még gyakorolom az árnyékolást meg a többi dolgot:D Most fogjuk csinálni majd ezeket a dolgokat rajz órán:D köszi a válaszod^^

2012. nov. 22. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Még bőven van mit gyakorolni,eléggé kezdetlegesnek tűnnek. Bár a kékhajú srác nagyon tetszik,de a többi nem igazán.

Gyakorolj sokat,keress egy rajztanárt,járj el szakkörre,olvasgass rajzolással foglalkozó könyveket,stb.

Idővel jobb lesz.

2013. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!