Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kinek kuldhetem el oneletrajzo...

Kinek kuldhetem el oneletrajzomat, ha filmes stabba szeretnek oltoztetokent bekerulni? (mar sokat kerestem a neten, de nem talatam semmi konkretumot. Evekig kulfoldon eltem, s ott dolgoztam a divat szakmaban, hatha szerencsem lesz).

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok konkrét választ adni, de megkockáztatom, hogy ilyen helyre nem hirdetnek állást. Egy stábba ismerősi alapon, vagy ajánlással lehet bejutni.


Én azt csinálnám, hogy sűrűn eljárnék statisztálkodni filmekbe, és ott próbálnék ismeretséget kötni a szakmabeliekkel. Bár ez sem egyszerű, kitartás és fifika kell hozzá. :)


Esetleg megteheted, hogy először egy (vagy több) színházhoz adod be az önéletrajzod, és onnan próbálsz ajánlást szerezni egy idő után.

2012. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi, jo otlet a szinhaz ...a tobi ahogy mondod fifika ;)
2012. nov. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!