Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ajánlanátok mostanában menő...

Ajánlanátok mostanában menő humoros színdarabot (budapesti színházban, inkább belvárosban, ha lehet)?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék színházjegyet venni szüleimnek, és kicsit megakadtam :). Mindenképpen valami könnyebb, szórakoztatóbb darabra gondoltam. Lehetőleg ne legyen zenés (a Csoportterápiát ugyan szerették, de nem musicalesek annyira). Mici néni két életét (József Attila), Hippolyt, a lakájt (Karinthy) már látták. Tévedések vígjátékát a Vígből viszont én láttam, és tuti nem tetszene nekik. Egyéb ötleteket szívesen várok :).


(eddig a Katonában a Portugált néztem ki, de kíváncsi vagyok, mások mit ajánlanának... az nem hátrány, ha olcsóbb kategóriás jegyeket is lehet az adott darabra venni, mert nem helysznobok egyáltalán, én meg nem vagyok krőzus :D)



2012. dec. 2. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is pont ezzel a problémával küzdök :D Remélem, jár erre valaki, aki tud nekünk segíteni. :) (Nálunk zenés darab is szóbajöhet, sőt.)
2012. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzéték meg a szinhàz.hu weblapon, minden ott van!
2012. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Billy világa, Pesti Színház. Játsszák is 27-én. Nagyon jó kis darab. Sokat lehet rajta nevetni, de elgondolkoztató és megdöbbentő is. Nézz utána, mi már többször láttuk, és nagyon szerettük!
2012. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!