Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megasztár vs. X-faktor vs....

Megasztár vs. X-faktor vs. Fölszállott a páva?

Figyelt kérdés
Melyiket nézték a legtöbben? Melyik a színvonalasabb? Melyik az legértékesebb?

2013. jan. 1. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a másodikat szoktam nézni, az elsőt nem igazán ismerem, a harmadikról nem is hallottam.
2013. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Első kettőt nagyon rég nem nézem, a Fölszálott a páva produkciói tetszettek, a műsor szervezése, illetve a verseny kiírása nem.
2013. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én a fölszállott a pávát szeretem messze a legjobban...

Színvonalas produkciók, értékeink-hagyományaink ápolása.

2013. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Fölszállott a pávából láttunk egy pár részt, bár nem vagyunk nagy tévénézők, idő híján. Ha választanom kéne aközött, hogy bedobjanak egy farkasokkal teli verembe, vagy megnézzem a Megasztárt/X-Faktort, habozás nélkül a farkasokat választanám.

Messze a Fölszállott a páva a legszínvonalasabb.

2013. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet őket összehasonlítani.
2013. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölszállott a páva
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a kereskedelmi csatornákon futó énekes műsorok a legnézettebbek, a tehetségkutatást direkt nem írtam, mert sajnos nem erről szólnak első sorban. A tematikájuk miatt néztem őket egy darabig, aztán már vállalhatatlanokká váltak . A néphagyományi vetélkedőből nem sokat láttam, mert pont az a terület idegen nekem, ezzel a legtöbben így vannak, de ettől még lehet értékes amiket ott bemutattak, csak hát már nem azokat az időket éljük, nyilván nem lesz sosem olyan népszerű már a mai modern korban.
2013. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fölszállott a páva
2014. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!