Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A magyar mulatós zenének van...

A magyar mulatós zenének van művészi értéke?

Figyelt kérdés

A szüleim hallgatják néha az MC Hawer-t meg egyéb mulatós zenéket.De én igazából nem értem mi a lényege.Mert oké, hogy mulatni kell rá, de mikor nem mulatnak is ezt hallgatják.A munkahelyen is ezeket nyomják éjszakás műszakban, ami hihetetlenül irritáló.

Milyen művészi értéke lehet amit én nem látok, ha ennyit hallgatja nagyon sok ember?

Rendben hogy fiatal vagyok, lehet nem értem, de én is régi zenéket hallgatok mint Gene Clark, Iggy Pop, Tom Waits...stb.



2013. jan. 20. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

nem hiszem, hogy lenne müvészi értéke egy mulatós zenének. :D


egy eredeti népdal az már más...

2013. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez nem konkrétan neked szól,de szerintem nem kell feltétlen mindig minden zenében és képben művészeti értéket keresni. Van ami csak azért készült,hogy szórakoztasson. Szerintem a mulatós zene is ilyen,de nekem giccses, azaz kicsit átesett a ló túlsó oldalára.

Egy popzene annyival jobb ilyen értelemben,hogy a mai kor szülötte és nem régies csak azért,hogy tetszetős legyen..

2013. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!