Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Istvan szabo Mephisto tartalom...

Istvan szabo Mephisto tartalom, velemenyek segitenetek nekem?

Figyelt kérdés
nem birok talalni tartalmat ra, es kedden vizsgam van, valahogy a film sem ul teljesen. kerlek segitsetek nekem aki latta, vagy linkeljen nekem egy tartalmat belole!

2013. jan. 20. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy mennyire beszélsz magyarul, mert szerintem nyelvi korlátok vannak nálad. Anélkül nehéz.
2013. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

... igen, szlovakiaban tanulok, es szlovakul, tudok magyarul, de nem szepen. de mindent megertek. ezert kerem a segitseget...

de ha nem tudsz segiteni akkor nem kene irnod ide...

2013. jan. 20. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is nem kötözködni akartam, csak tisztán látni.

Tessék:

[link]

2013. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen koszonom, ezt megtalaltam, csak ennel picit reszletesebb tartalomra gondoltam.. van egy olyan kerdesunk hogy a fausztiada, es hozza kapcsolodoan kell bevezetnem a mephistot...
2013. jan. 20. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Faustiada egy szlovák darab, de hát te élsz ott, mindenesetre keress rá a neten, ha nem ismered. Azt azért, remélem, tudod, hogy Mephisto ajánlotta fel a fiatalságot Faustnak a lelkéért cserébe, és a Szabó István film épp arról szól, hogyan adja el a lelkét a főszereplő színész, aki mellesleg éppen Mephisto-t játszik a színházban.

De ha vizsgázni akarsz egy Oscar-díjas filmből, nem elég a tartalmát tudnod. Ez a film jóval több, mint a cselekménye! Meg kellene nézned mindenképp.

2013. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!